15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ŞİİR DİNLETİSİ PROGRAMI SUNUSU............................................................. LİSESİ 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA ETKİNLİKLERİ ŞİİR DİNLETİSİ PROGRAMI SUNUSU

Sayın müdürüm, kıymetli öğretmenlerim ve değerli arkadaşlar.


15 Temmuz 2016 gecesinde, milli iradeyi ve demokrasimizi hedef alan hain darbe girişimi, milletimizin kahramanca mücadelesi sonucunda engellenmiş ve demokrasimiz kazanmıştır. Tarihe şanlı bir direniş olarak geçen bu mücadelede göğsünü siper, canlarını feda eden şehitlerimizi anmak, hatırlatmak ve unutturmamak hepimizin en önemli sorumluluklarından olmalıdır. İşte bu sorumluluk bilinciyle “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma” etkinlikleri kapsamında hazırlamış olduğumuz şiir dinletimize hepiniz hoş geldiniz.

Dinleyeceğimiz şiirler:
1- Bayrak - Arif Nihat ASYA
2- Önce Vatan - Uğur IŞILAK 
3- Her Şey Vatan İçin - Bedirhan GÖKÇE
4- Bir Elif Bir Mehmet Olmak - Bedirhan GÖKÇE
5- Ömer Halis Demir Kahramana Yazılan Şiir
6- Bu Vatan Kimin -Orhan Şaik GÖKYAY
7- Sevda Sevda Yüreğimde Türkiye'm
8- Şehitler Anısına
………………………………..

Milli duygularımızı coşturarak bize yaşattıkları bu güzel şiir zevkinden ötürü bu dinletiyi hazırlayan öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ŞİİR DİNLETİSİ
15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ŞİİR DİNLETİSİ PROGRAMI SUNUSU

Bu zor günlerde iç ve dış mihraklara karşı birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeye her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Bu vesile ile bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Şiir dinletimiz burada sona ermiştir. Bizi dinlediğiniz için teşekkür ederiz.
Previous Post
Next Post
Related Posts

0 yorum: